Вок Edenberg EB-14108 28 см
Фото 7 |
Edenberg EB-14108 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-14108 28 см
Усі ціни 9 →EDENBERG EB-14108 | 1 701 грн. |
Сковорода WOK Edenberg 28*8.5см з нержавіючої сталі з кришкою (EB-14108) | 1 475 грн. |
Сковорода Вок с крышкой Edenberg EB-14108 28 см | 2 238 грн. |
Сковорода-WOK з кришкою з нержавіючої сталі з тришаровим антипригарним пок | 1 605 грн. |
Сковорода Вок із кришкою Edenberg EB-14108 28 см | 1 775 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Edenberg EB-14108
Ціни на Edenberg EB-14108 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-14108 28 см | від 1 445 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-14109 30 см | від 1 545 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-14110 32 см | від 1 660 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →