Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-12HF/N3 32 м²
Економічний та доступний інверторний кондиціонер у форматі побутової спліт-системи для настінного монтажу. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії з лінійки Fusion Super DC Inverter зразка 2018, призначений для обслуговування офісних, житлових та комунально-побутових приміщень площею від 16 до 32 м². Здатний працювати в режимах охолодження, обігріву, осушення та циркуляції (до 550 м3/год).
Як і всі моделі Electrolux, виготовлений з використанням якісних комплектуючих та надійних конструкційних матеріалів. Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-12HF/N3 відрізняється підвищеною економічністю, стильним лаконічним дизайном внутрішнього блоку та сучасною мікропроцесорною системою управління з програмованим 24-годинним таймером. Обладнаний системою механічного очищення повітря від пилу, вовни та пуху.
Антибактеріальний іонізований фільтр наповнює приміщення негативно зарядженими іонами пригнічують активність бактеріальних аерозолів. Ця модель адаптована до вітчизняних кліматичних умов і може стабільно працювати на обігрів рано навесні та пізно восени (зберігає ефективність при морозах до -15 °C). Вбудований стабілізатор захищає кондиціонер від коливань напруги електромережі.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux Fusion Super DC EACS/I-12HF/N3 32 м²
Усі ціни 7 →Кондиціонер Electrolux EACS/I-12HF/N318Y FUSION SUPER DC INVERTER | 11 750 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-12HF/N3 | 11 814 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-12HF/N318Y | 15 955 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-12HF/N318Y Fusion Super Dc Inverter | 11 752 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-12HF/N318Y Fusion Super DC Inverter | 19 074 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-12HF/N318Y | 11 748 грн. |
Кондиціонер Electrolux Fusion Super DC EACS/I-12HF/N3 | 15 952 грн. |
Модификації Electrolux Fusion Super DC EACS/I-12HF/N3
Ціни на Electrolux Fusion Super DC EACS/I-12HF/N3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-07HF/N3 22 м² | від 8 124 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-09HF/N3 25 м² | від 9 402 грн. | 7 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-12HF/N3 32 м² | від 11 748 грн. | 7 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-18HF/N3 46 м² | від 13 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Electrolux Fusion Super DC EACS/I-24HF/N3f 61 м² | від 15 285 грн. | 3 пропозиції |