Кондиціонер Cooper&Hunter Alpha CH-S12FTXE 35 м²
Відео 6Фото 6 |
Кондиціонер побутового-офісного формату з компресорним блоком інверторного зразка «біля керма». До розряду функціональних можливостей моделі зараховані охолодження, обігрів, дегідратація і вентилювання повітряних мас в приміщенні, що обслуговується квадратурою до 35 м². Спліт-система з інверторним управлінням трудиться на благо створення і підтримання комфортних кліматичних умов за температури зовнішнього повітря від -15 до 43 °С.
При цьому Cooper&Hunter Alpha Inverter CH-S12FTXE видає мінімум шуму (24 дБ в режимі нічного охолодження) і славиться немарнотратністю в питаннях енергоспоживання (клас енергоефективності А++). На борту моделі знайшла реалізацію прогресивна система фільтрації CH SMART-ION Filter з плазмовим фільтроелементом «на чолі столу». Окремий плюс в карму пристрій отримує за оснащеність пульта ДУ температурним датчиком I FEEL, завдяки чому забезпечується точне підтримання параметрів мікроклімату в зоні знаходження людей. Перелік переваг моделі продовжують практична система автоматичного очищення теплообмінника, програмований 24-годинний таймер, нічний та турбо-режим, функція авторестарта.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Alpha CH-S12FTXE 35 м²
Усі ціни 8 →Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXE | 20 960 грн. |
Cooper&Hunter CH-S12FTXE | 24 960 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter ALPHA INVERTER CH-S12FTXE-NG | 22 499 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter ALPHA INVERTER CH-S12FTXE-NG | 24 960 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter ALPHA INVERTER CH-S12FTXE-NG | 24 960 грн. |
0 3 4 5 |
Кондиціонери від Купер-енд-Хантер стоять у мене на роботі і за чотири роки їх хіба чистити від пилу доводилося. Холодять нормально, працюють тихо, а що ще від них потрібне? Тому коли нарешті зібрав грошей на покупку домашнього кондея, то в першу чергу подумав саме про цю марку. Вибрав досить потужну інверторну модель та встановив у коридорі своєї невеликої двокімнатної квартири. Таке положення дозволяє йому охолоджувати обидві кімнати і, якщо відчинити двері, то навіть кухню. Висока потужність охолодження та нагріву. Справляється із загальною площею до 30 квадратних метрів. Вікна у квартирі виходять на південну сторону, тому влітку без кондиціонера температура сягала 32 градусів. Тепер не вище 24-25, причому встановлюється ця температура буквально за 20-25 хвилин. Особливо зручно ставити таймер. Він включається о пів на шосту і до шести, початку сьомого, коли з роботи повертаємося ми з дружиною, в квартирі встановлюється приємна прохолода. В автоматичному режимі працює тихо, якщо включити ручний і ввалити максимальні обороти вентилятора, то благородно гуде)) Вміє непоганий фільтрувати повітря, чистити його від пилу та ушляхетнювати його за допомогою іонізації. Гріє теж непогано, але спочатку прогрівається коридор, а потім уже кімната, особливість установки, нічого не вдієш. Проте працювати на обігрів може аж до температури -15. Також хочу похвалити його економність. Думав, жертиме електроенергію як не в собі, а за фактом цілком помірно споживає. У перший день роботи у нього при похитуванні стулок було чути паразитні механічні звуки, щось на зразок постукування. Я вже засмутився і хотів у сервіс дзвонити, але це було в неділю. Увімкнув наступного дня, у понеділок, і все стало ОК. |
Купили кондиціонер CH-S12FTXE минулого року. Використовуючи його рік хочеться відзначити всі плюси. У кондиціонері C&H застосовується інтелектуальна технологія інвертора, що дозволяє за мінімального споживання електроенергії підтримувати стабільну температуру, економія помітна. Тут застосовується складна система фільтрації повітря. Тішить і той факт, що в кондиціонерах використовується холодоагент, що не руйнує озоновий шар. З приводу самої роботи жодних претензій немає, за рік роботи (а працював практично безперервно так як взимку включали на обігрів) жодної поломки, хоча ми ще не робили профілактику. Покупкою задоволені, рекомендую. Якість, багатофункціональність. За роки роботи не виявили Виктория: користуюся Cooper&Hunter Alpha CH-S07FTXE більше року |
Найкорисніша інструкція. Функції взагалі не описані ніяк. Наприклад, IFeel - як датчик з пульта відправляє дані? через ІЧ? Чи є він взагалі? Немає датчика температури у самому пульті. Індикація температури теж не зрозуміла (наприклад, на зовнішньому блоці немає датчика, а показує нісенітницю якусь) Заявлений Wi-Fi (Wifi-Smart) взагалі відмовився працювати на європейському сервері. Налаштував американською. У результаті з'єднується 1 раз із 10 - No connection to device. Або один кондиціонер у мережі, а другий ні. (але не обов'язково бути в одній мережі). Охолоджує. Начебто тримає температуру з пульта. Тихий Інструкція - начебто писали на колінці. користуюся Cooper&Hunter Alpha CH-S07FTXE кілька місяців |
Модификації Cooper&Hunter Alpha CH-S12FTXE
Ціни на Cooper&Hunter Alpha CH-S12FTXE |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Alpha CH-S07FTXE 22 м² | від 16 430 грн. | 15 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha CH-S09FTXE 26 м² | від 18 985 грн. | 6 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha CH-S12FTXE 35 м² | від 20 960 грн. | 9 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha CH-S18FTXE 50 м² | від 28 455 грн. | 8 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Alpha CH-S24FTXE 67 м² | від 40 000 грн. | 5 пропозицій |