Витяжка ELEYUS Focus 1000 60 BG бежевий
Фото 10 |
ELEYUS Focus 1000 60 BG бежевий 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Focus 1000 60 BG бежевий
Усі ціни 39 →Кухонна витяжка Eleyus Focus 1000 60 BG | 6 239 грн. |
ELEYUS FOCUS 1000 60 BG | 5 919 грн. |
Витяжка похила Eleyus Focus 1000 60 BG | 5 870 грн. |
Вытяжка Eleyus Focus 1000 60 Bg | 6 159 грн. |
ELEYUS FOCUS 1000 60 BG | 5 889 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Focus 1000 60 BG
Ціни на ELEYUS Focus 1000 60 BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Focus 1000 60 BG бежевий | від 5 569 грн. | 40 пропозицій | ||
ELEYUS Focus 1000 60 WH білий | від 5 189 грн. | 24 пропозиції | ||
ELEYUS Focus 1000 60 IS+BL нержавіюча сталь | від 5 189 грн. | 26 пропозицій | ||
ELEYUS Focus 1000 60 BL чорний | від 5 356 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →