Витяжка ELEYUS Accent 1000 LED 60 BL чорний
Фото 11 |
ELEYUS Accent 1000 LED 60 BL чорний 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Accent 1000 LED 60 BL чорний
Усі ціни 30 →Кухонна витяжка Eleyus ACCENT 1000 LED 60 BL | 5 799 грн. |
ELEYUS ACCENT 1000 LED 60 BL | 5 501 грн. |
Витяжка похила Eleyus Accent 1000 Led 60 BL | 5 360 грн. |
ELEYUS ACCENT 1000 LED 60 BL | 5 473 грн. |
Вытяжка Eleyus Accent 1000 Led 60 Bl | 5 269 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Accent 1000 LED 60 BL
Ціни на ELEYUS Accent 1000 LED 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Accent 1000 LED 60 BG бежевий | від 5 774 грн. | 15 пропозицій | ||
ELEYUS Accent 1000 LED 60 WH білий | від 3 729 грн. | 26 пропозицій | ||
ELEYUS Accent 1000 LED 60 IS+BL нержавіюча сталь | від 6 729 грн. | 1 пропозиція | ||
ELEYUS Accent 1000 LED 60 BL чорний | від 4 918 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →