Витяжка ELEYUS Gemini 1200 LED 70 WH білий
Фото 5 |
ELEYUS Gemini 1200 LED 70 WH білий 2020 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Gemini 1200 LED 70 WH білий
Усі ціни 37 →Кухонна витяжка Eleyus GEMINI 1200 LED 70 WH | 14 099 грн. |
ELEYUS GEMINI 1200 LED 70 WH | 13 252 грн. |
Витяжка Eleyus Gemini 1200 Led 70 WH | 9 210 грн. |
Вытяжка Eleyus Gemini 1200 Led 70 Wh | 10 182 грн. |
ELEYUS GEMINI 1200 LED 70 WH | 13 186 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Gemini 1200 LED 70 WH
Ціни на ELEYUS Gemini 1200 LED 70 WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Gemini 1200 LED 70 WH білий | від 9 125 грн. | 37 пропозицій | ||
ELEYUS Gemini 1200 LED 70 BL чорний | від 9 179 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →