Витяжка Elica Pix Concrete/F/42 бежевий (PRF0146222)
Фото 4 |
Elica Pix Concrete/F/42 бежевий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Pix Concrete/F/42 бежевий
Витяжка Elica PIX CONCRETE/F/42 | 76 547 грн. |
Elica PIX CONCRETE/F/42 | 74 680 грн. |
Elica PIX CONCRETE/F/42 | 76 547 грн. |
Elica PIX CONCRETE/F/42 | 78 414 грн. |
Elica Pix Concrete/F/42 | 93 726 грн. |
Модификації Elica Pix Concrete/F/42
Ціни на Elica Pix Concrete/F/42 |
---|---|---|---|---|
Elica Pix Concrete/F/42 бежевий | від 74 680 грн. | 8 пропозицій | ||
Elica Pix WH/F/42 білий | від 74 680 грн. | 8 пропозицій | ||
Elica Pix Jeans/F/42 синій | від 74 680 грн. | 8 пропозицій | ||
Elica Pix BL/F/42 чорний | від 60 849 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →