Всесезонна шина Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R 215/65 R16 109 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R
Усі ціни 6 →Falken EUROALL SEASON VAN11 215/65 R16 109/106R (9054151877) | 6 650 грн. |
Falken EuroAll Season Van11 215/65 R16C 109/107R | 5 953 грн. |
Falken EUROALLSEASON VAN11 215/65 R16C 109/107R | 5 409 грн. |
Falken EuroAll Season Van11 215/65 R16C 109/107R 330672 | 5 405 грн. |
Falken EuroAll Season Van11 215/65 R16C 109/107R | 5 863 грн. |
FALKEN EUROALL VAN11 215/65 R16C 109/107R | 5 110 грн. |
Відеоогляди
Модификації Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R
Ціни на Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R |
---|---|---|---|---|
Falken EuroAll Season VAN11 215/65 R16C 109R | від 5 110 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →