Корпус Fractal Design Define Mini C чорний (FD-CA-DEF-MINI-C-BK)
Відео 18Фото 13 |
Яскрава і приваблива модель з легендарної лінійки ігрових системних блоків DEFINE. Fractal Design DEFINE MINI C відрізняється компактними габаритами — шасі системного блока розрахований на установку материнської плати з серії micro-ATX. Але при цьому корпус отримав оптимізовану систему охолодження. Всього у даній моделі можна задіяти до 6 вентиляторів з діаметром 120 мм. «З коробки» комплектація системного блока вже включає в себе 2 штатних вентилятора 120 мм.
Всі вентиляційні канали прикриті мелкоячеистой пиловий захистом, завдяки чому корпус не схильний до накопичення великого об'єму пилу. Фільтри легко демонтуються і чистяться. Повітряне охолодження може бути замінено рідинним. Незважаючи на компактні габарити системний блок дозволяє задіяти одразу 3 теплообмінних контуру. Також всередині корпусу вийде розмістити графічний адаптер довжиною до 315 мм і процесорний кулер заввишки до 170 мм. Сховище жорстких дисків розраховане на установку 2 пристроїв 3,5" і 3 пристроїв 2,5". Задня панель має 5 заглушок під плати розширення PCI-E. Блок живлення монтується в окремому відсіку, який розташований в підставі корпусу. Даний системний блок дасть змогу своєму власникові зібрати досить продуктивний ігровий комп'ютер.
Купити Fractal Design Define Mini C чорний
Усі ціни 30 →Fractal Design Define Mini C без БЖ (FD-CA-DEF-MINI-C-BK) Black FD-CA-DEF- | 4 759 грн. |
Корпус Fractal Design Define Mini C (FD-CA-DEF-MINI-C-BK) | 4 760 грн. |
Корпус Fractal Design Define Mini C (FD-CA-DEF-MINI-C-BK) | 5 029 грн. |
КОРПУС MATX БЕЗ БЖ FRACTAL DES IGN DEFINE MINI C MINITOWER BL FD-CA-DEF-MI | 4 759 грн. |
Шикарний корпус, але й грошей вартує. Усі болтики розпаковані по пакетикам. В інструкції все детально розписано, який болт куди. Якість складання відмінна. Було одне задоволення збирати ПК у такому корпусі. Достатньо місця для кабельменеджменту. Відмінно розміщені вирізи для підключення всіх необхідних конекторів. Приємно що корпус важкий, міцний, відчуваєш, коли береш до рук. З боків, зверху і спереду стінки обклеєні шумоізолюючим матеріалом. Якщо верхню панель не використовуєте для вертушок або СРО в комплекті окрема кришка, якщо використовуєте сітка на магнітах. Наявність пилових фільтрів, безперечно +. Кошики для дисків із прогумованими антивібраційними прокладками. Я дуже задоволений) Суворий і без цих підсвічувань які дають + 100 FPS =) Я б тут відзначив вагу, відчувається міцність, зроблено не з оцинковки. Нічого не можу поганого сказати, збирати ПК було приємно Валерій Л.: користуюся Fractal Design Define Mini C кілька місяців |