Корпус Fractal Design Torrent Black Solid чорний (FD-C-TOR1A-05)
Відео 1Фото 22 |
Fractal Design Torrent Black Solid чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:E-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Fractal Design Torrent Black Solid чорний
Усі ціни 8 →Корпус Fractal Design Torrent Black Solid (FD-C-TOR1A-05) | 9 260 грн. |
Корпус Fractal Design Torrent Black Solid (FD-C-TOR1A-05) FD-C-TOR1A-05Компьютерный корпус Fractal Design Torrent Solid Black Компьютерный корпус Fractal Design Torrent Solid BlackСовременны Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 102 грн. |
FRACTAL FD-C-TOR1A-05 | 9 307 грн. Під замовлення Див. умови |
FRACTAL FD-C-TOR1A-05 | 9 534 грн. Під замовлення Див. умови |
Корпус Fractal Design Torrent Black Solid (FD-C-TOR1A-05) FD-C-TOR1A-05Компьютерный корпус Fractal Design Torrent Solid Black Компьютерный корпус Fractal Design Torrent Solid BlackСовременны Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 8 108 грн. |
ще 3 пропозиції
Серія Fractal Design Torrent (максимальна вентиляція)Порівняти в таблиці →
від 8 102 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 6 740 грн.
ігровий, Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів
від 5 047 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт
від 7 532 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів
від 5 510 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт
від 7 897 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт
від 6 201 грн.
ігровий, Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів
від 8 442 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 6 720 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 6 036 грн.
ігровий, Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт
від 5 526 грн.
ігровий, Mini Tower, mini-ITX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт
від 7 786 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів
від 10 640 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 9 307 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 8 387 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 9 762 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 8 733 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 8 890 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 8 630 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 9 266 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 7 970 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 7 840 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 9 209 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 7 091 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 7 305 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 2 шт, USB C 1 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 8 300 грн.
ігровий, Midi Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт