Кухонна мийка Franke Pebel PBG 611-97 114.0258.072 970x500
Фото 5 |
Franke Pebel PBG 611-97 114.0258.072 780x500970x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Pebel PBG 611-97 114.0258.072 970x500
Усі ціни 16 →Кухонна мийка Franke Pebel PBG 611-97 114.0258.050 | 9 900 грн. |
Кухонная мойка Franke Pebel PBG 611-97 114.0306.746 | 10 824 грн. |
Кухонна мийка Franke Pebel PBG 611-97 114.0258.071 | 9 900 грн. |
Кухонна мийка Franke Pebel PBG 611-97 114.0258.072 | 9 900 грн. |
Кухонна мийка Franke Pebel PBG 611-97 114.0258.073 | 10 824 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Franke Pebel PBG 611-97 114.0258.072
Ціни на Franke Pebel PBG 611-97 114.0258.072 |
---|---|---|---|---|
Franke Pebel PBG 611-78 114.0258.044 780x500 | від 7 128 грн. | 24 пропозиції | ||
Franke Pebel PBG 611-97 114.0258.072 970x500 | від 9 900 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →