Смартгодинник
Garmin Instinct 2 Dezl Edition (010-02626-70)
Відео 36Фото 10 |
Garmin Instinct 2 Dezl Edition
Дисплей:0.9 ", 176x176 пікс, transflective
Корпус:пластик, 100
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Підтримка вимірювання кисню в крові. Прогноз результатів забігу. Розширені функції відстеження спортивних активностей. Індикація акліматизації до температури і висоті. Підвищені показники автономності. Новий датчик пульсу Garmin Elevate Gen4.
Безконтактні платежі доступні лише у версіях із сонячною батареєю та у версії Dezl.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Instinct 2 Dezl Edition
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Instinct 2 Dezl Edition
Усі ціни 6 →Garmin Instinct® 2 - dezl Edition - мультиспортивний смарт-годинник з GPS | 16 520 грн. |
Garmin Instinct 2 Dezl Edition Czarny (100262670) | 14 200 грн. |
Garmin Instinct 2 Dezl Edition Czarny (100262670) | 14 555 грн. |
Garmin Instinct 2 Dezl Edition Czarny (100262670) | 14 910 грн. |
Garmin Instinct 2 Dezl Edition (010-02626-70) | 14 173 грн. |
Смарт-годинник Garmin Instinct 2 - dezl Edition Rugged Trucking Smartwatch | 20 160 грн. |
Відеоогляди
Модификації Garmin Instinct 2
Ціни на Garmin Instinct 2 |
---|---|---|---|---|
Garmin Instinct 2 | від 9 269 грн. | 47 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Camo Edition | від 11 615 грн. | 11 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Dezl Edition | від 14 173 грн. | 6 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Solar | від 12 292 грн. | 77 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Solar Surf Edition | від 11 799 грн. | 38 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Solar Tactical Edition | від 13 610 грн. | 76 пропозицій | ||
Garmin Instinct 2 Surf Edition | від 10 560 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →