Garmin Instinct Solar
Відео 28Фото 41 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Instinct Solar
Усі ціни 49 →Смарт-часы Garmin Instinct Solar Surf Edition Pipeline (010-02293-07/010-0 | 11 549 грн. |
Смарт-годинник Garmin Instinct Solar Flame Red (010-02293-20) Instinct Sol | 11 440 грн. |
Garmin Instinct Solar Flame Red (010-02293-20) | 10 950 грн. |
Смарт-годинник Garmin Instinct Solar Flame Red (010-02293-20) | 10 299 грн. |
Смарт-годинник Garmin Instinct Solar Graphite (010-02293-00) 010-02293-00 | 12 559 грн. |
Нескінченна автономність
Модель представляє серію Instinct, створену компанією Garmin для мандрівників і любителів екстремального проведення часу, а приставка Solar в назві вказує на наявність сонячної батареї. Вона позбавить вас від випадків сів в невідповідний момент акумулятора і необхідності постійно заряджати пристрій. Хоча і без цього автономність годин на вищому рівні: до 24 днів з включенням всіх розумних функцій, до 56 днів в режимі енергозбереження або 70 годин з включеним GPS. Сонячна батарея продовжує термін служби до 54 днів, а в економному режимі і зовсім не вимагає підзарядки — гаджет буде працювати в якості звичайних годин, не розряджаючись. Причому для цього немає необхідності цілий день «смажитися» на сонці — досить 3 годин на добу. До речі, для тих, кому не потрібна функція живлення від сонця, є модель Garmin Instinct.
Міцні і надійні
Як і більшість спеціалізованих годин Garmin, модель робить ставку на надійність, принісши в жертву дизайн і зовнішню естетику. Це масивний пристрій з монохромним трансфлективним не сенсорним екраном (йому теж «спасибі» за тривалу автономність), п'ятьма звичними кнопками для управління і пластиковим корпусом з повноцінною водозахистом, яка дозволяє плавати, не знімаючи годинник з зап'ястя. Екран захищений посиленим склом, а щільне кільце навколо дисплея підсилює захист від пошкоджень. Крім стійкості до води, заявлено відповідність військовому стандарту США MIL-STD-810 по термальній і ударній стійкості.
Екстрим і спорт
Для подорожей годинник оснащений альтиметром, що надає дані про висоту, барометром для спостереження за погодою, трьохосьовим електронним компасом і термометром, що вимірює температуру навколишнього середовища. Крім того, пристрій використовує тріо глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, ГЛОНАСС і Galileo), які точно визначають місце розташування, підтримує технологію бездротової передачі даних ANT+, а функція TracBack вибудовує зворотний маршрут до вихідної точки. Для спортсменів призначені різні профілі занять, а також моніторинг стану здоров'я: годинник вміє вимірювати пульс і рівень кисню в крові, визначають рівень стресу, відстежують тривалість сну і аналізують енергію організму (функція Body Battery) для того, щоб ви краще розуміли, наскільки ефективною була тренування і коли краще відпочити або, навпаки, зайнятися спортом.
Нарешті, модель виконує стандартні для звичайних смартгодинників завдання на зразок відображення вхідних дзвінків і повідомлень, дистанційного керування музикою на смартфоні і пошуку загубленого телефону.
Модификації Garmin Instinct
Ціни на Garmin Instinct |
---|---|---|---|---|
Garmin Instinct | від 8 281 грн. | 11 пропозицій | ||
Garmin Instinct Solar | від 9 600 грн. | 49 пропозицій | ||
Garmin Instinct Solar Tactical | від 20 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Garmin Instinct Tactical | від 13 698 грн. | 5 пропозицій |