Смартгодинник
Garmin MARQ Golfer Gen 2
Відео 8Фото 9 |
Garmin MARQ Golfer Gen 2
2022 рікMARQNFCбезконтактна оплатахороша автономністьплеєржіночий календарANT+GPSкартискло з сапфірутитановий корпусWR100MBluetooth v 5
Дисплей:1.2 ", 390x390 пікс, AMOLED
Корпус:титан, 100
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Вбудована пам'ять – 32 ГБ. Вбудований музичний програвач. Підключення до Connect IQ через Wi-Fi (завантаження карт, циферблатів та ін). Сенсорний екран у всіх частинах інтерфейсу. Показники витривалості у реальному часі, візуальний прогноз забігу.
У порівнянні з попереднім поколінням, покращено екран і автономність, додано спортивні функції, аналогічні таким у Fenix 7 та Epix 2.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики MARQ Golfer Gen 2
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin MARQ Golfer Gen 2
Усі ціни 52 →Garmin MARQ (Gen 2) Golfer 010-02648-20/21 | 79 600 грн. |
Часы-навигатор Garmin MARQ Golfer (Gen 2) Carbon Edition 010-02722-21 | 128 000 грн. |
Годинник Garmin MARQ Golfer Gen 2 | 92 000 грн. |
Garmin MARQ® Golfer Gen 2 010-02648-21 | 92 000 грн. |
Смарт-годинник Garmin Marq Golfer Gen 2 Carbon Edition (010-02722-20/21) | 109 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Garmin MARQ Golfer Gen 2:
- Багатодіапазонний GNSS із технологією SatIQ забезпечує чудову точність позиціонування в будь-яких умовах, а також оптимізує термін служби батареї пристрою
- Функція ClimbPro для перегляду інформації в режимі реального часу Ваших поточних та майбутніх підйомах, включаючи ступінь ухилу, відстань та висоту підйому
- Попередньо встановлені карти TopoActive з функцією NextFork, яка робить карти наочнішими, допомагаючи орієнтуватися в маршрутах і бачити маршрут далі наступного повороту
- Використання гравіювання безелю 360-градусною рамкою компаса та функцію орієнтування для навігації за допомогою класичного компаса, накладеного на карту
- Програми для допомоги при заняттях серфінгом, бігом, велоспортом та ін.
- Додаток Stocks для відстеження денних трендів до 50 вибраних акцій.
- Функція Jet Lag, яка відображає домашній час при перельотах та видаються рекомендації щодо освітлення, сну та вправ для акліматизації.
- Завантажені 42000 майданчиків для гольфу, помічник на вибір ключки (на основі сили та напрямки вітру), переваги та небезпечні ділянки на карті, розширена статистика та ін.
Модификації Garmin MARQ
Ціни на Garmin MARQ |
---|---|---|---|---|
Garmin MARQ Adventurer Gen 2 | від 70 307 грн. | 24 пропозиції | ||
Garmin MARQ Athlete Gen 2 | від 63 116 грн. | 72 пропозиції | ||
Garmin MARQ Aviator Gen 2 | від 78 896 грн. | 32 пропозиції | ||
Garmin MARQ Captain Gen 2 | від 77 897 грн. | 32 пропозиції | ||
Garmin MARQ Commander Gen 2 | від 114 905 грн. | 8 пропозицій | ||
Garmin MARQ Golfer Gen 2 | від 76 594 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →