Garmin MARQ Athlete
Відео 22Фото 15 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin MARQ Athlete
Часы-навигатор Garmin MARQ Athlete (Gen 2) Performance Edition 010-02648-5 | 95 000 грн. |
Garmin MARQ Athlete (Gen 2) - Carbon Edition | 125 000 грн. |
Garmin MARQ™ Athlete - Modern Tool Watch 010-02006-16 | 70 000 грн. |
Смарт-часы Garmin MARQ Athlete (Gen 2) Performance Edition (010-02648-51) | 94 999 грн. |
Часы-навигатор Garmin MARQ Athlete (Gen 2) Carbon Edition 010-02722-11 | 125 000 грн. |
Модель Athlete відкриває преміальну лінійку «розумних» годинників Garmin MARQ. Адресована вона, як неважко здогадатися, бігунам, легкоатлетам і прихильникам спортивного способу життя загалом.
Відмінні риси
В годиннику використовується базова платформа Garmin Fenix 5 Plus. На тлі родичів по серії модель виділяється зелененькою окантовкою кнопки Start і аналогічним за кольором маркером у верхній частині титанового безеля. Лицьова панель годинника зустрічає користувача трансфлективним екраном 1.2-дюймової діагоналі, що знаходяться «під прикриттям» сапфірового скла. Детальніше про «Різновиди скла в наручних годинниках» розповідається в рамках однойменного матеріалу.
Спортивна орієнтація
Циферблат розумного годинника відображає в режимі реального часу показання частоти серцебиття, розгорнутий графік тренування, маршрут прямування при занятті спортом на відкритій місцевості, дані про засвоєння кисню і часу відновлення. Повний пакет інформації про тренуваннях передається для аналізу в мобільний додаток Garmin Connect на «прив'язаний» смартфон. Після закінчення занять годинник видає вердикт, наскільки успішно ви впоралися з тренуванням (у повній мірі, перенапряглись або ж недопрацювали).
Багатий арсенал
У багатому арсеналі смартгодинника є повний набір систем геопозиціонування (GPS, ГЛОНАСС і Galileo), вбудований аудіоплеєр для відтворення музичних треків без допомоги смартфона і навіть NFC-чип, інтегрований в систему безконтактних платежів Garmin Pay. В режимі активного GPS-трекінгу з прослуховуванням музики через Bluetooth-навушники годинник працює без перепочинку близько 9 годин. В амплуа розумного годинника — до 12 днів поспіль. Нарешті, Garmin MARQ Athlete підтримує всі відомі датчики власної екосистеми, будь то зовнішній крокомір, нагрудний пульсометр і т. ін.
Модификації Garmin MARQ
Ціни на Garmin MARQ |
---|---|---|---|---|
Garmin MARQ Athlete | від 70 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Garmin MARQ Aviator | від 95 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Garmin MARQ Captain | від 69 300 грн. | 3 пропозиції | ||
Garmin MARQ Commander | від 95 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Garmin MARQ Driver | від 115 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Garmin MARQ Expedition | від 60 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Garmin MARQ Golfer | від 90 000 грн. | 2 пропозиції |