Garmin Fenix 7S
Відео 28Фото 21 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Fenix 7S
Усі ціни 34 →Garmin Fenix 7S Silver with Graphite Band 010-02539-01 | 19 152 грн. |
Garmin Fenix 7S Silver with Graphite Band | 35 200 грн. |
Смарт-годинник Garmin Fenix 7S Silver with Graphite Band (010-02539-01) | 20 533 грн. |
Смарт-годинник Garmin Fenix 7S Silver with Graphite Band (010-02539-00/01) | 19 987 грн. |
Смарт-часы Garmin Fenix 7S Silver with Graphite Band (010-02539-01) | 20 153 грн. |
Найменша з "вогненних птахів" 7-го покоління від Garmin отримала якісні поліпшення по всіх фронтах. Надалі модель 7S випускається як в стандартному виконанні з армованого волокном полімеру і металевої задньої кришки, так і в модифікаціях Solar і Saphire Solar (чого раніше не було).
Менший з " феніксів»
Маленький "Фенікс" оснащується трансфлективним MIP-екраном з розмірами по діагоналі 1.2 дюймів. Дисплей підтримує сенсорне управління в інтерфейсі меню, продубльоване п'ятьма механічними кнопками. У моделі є 16 ГБ вбудованої пам'яті і музичний плеєр. Корпус годинника витримує занурення на 100-метрову глибину, при цьому під водою зберігається повна працездатність датчика серцевого ритму. Пульсометр Garmin Elevate 4-го покоління також бере до уваги варіабельність серцебиття для розрахунку рівня стресу організму.
Поза конкуренцією
Як водиться, Garmin Fenix 7s знаходиться поза конкуренцією по частині кількості і якості підтримуваних режимів тренувань. У годиннику знайдеться програма для відстеження активності практично будь-якого виду спорту: бігу, поїздки на велосипеді, серфінгу, гірськолижного спуску, скелелазіння і т.п. На підставі загального рівня фізичної підготовки пристрій дає щоденні пропозиції по тренуваннях, надає Візуальні прогнози темпу проходження бігової дистанції, радить як краще відновлюватися і робить багато-багато іншого.
Смарт-інструменти
З нових датчиків смартгодинник обладнали пульсоксиметром для визначення ступеня насичення крові киснем. Також модель отримала інструмент оцінки витривалості в реальному часі. Він допомагає порівняти потенційну витривалість при помірному навантаженні з гартуванням при поточному рівні зусиль. Годинник все так само відмінно моніторять якість сну, відстежують дихання і контролюють стан здоров'я, піклуються про достатнє споживання Користувачем води. Завдяки бортовому NFC-чіпу носимий пристрій підтримує безконтактну оплату в системах Garmin Pay.
Модификації Garmin Fenix 7S
Ціни на Garmin Fenix 7S |
---|---|---|---|---|
Garmin Fenix 7S | від 19 152 грн. | 35 пропозицій | ||
Garmin Fenix 7S Solar | від 23 094 грн. | 27 пропозицій | ||
Garmin Fenix 7S Sapphire Solar | від 27 285 грн. | 69 пропозицій |