Кухонний ніж Giesser BestCut 8680 20
Giesser BestCut 8680 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giesser BestCut 8680 20
Усі ціни 8 →Кухонний Шеф ніж 200 мм Giesser BestCut (8680 20) | 3 599 грн. |
Кухонный Шеф нож 200 мм Giesser BestCut (8680 20) 8680 20 | 3 599 грн. |
Кухонний Шеф ніж 200 мм Giesser BestCut (8680 20) | 3 599 грн. |
Кухонный Шеф нож 200 мм Giesser BestCut (8680 20) 8680 20 | 3 599 грн. |
Ніж кухарський Giesser BestCut (8680 20) | 3 599 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →