Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 AERO OC V2 12G (GV-N4070AERO OCV2-12GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 AERO OC V2 12G |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4070 AERO OC V2 12G
Усі ціни 17 →Відеокарта GF RTX 4070 12GB GDDR6X Aero OC V2 Gigabyte (GV-N4070AERO OCV2- | 29 290 грн. |
Видеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4070 Aero Oc 12G (GV-N4070AERO OCV2-12GD) | 28 194 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4070 Aero Oc 12G (GV-N4070AERO OCV2-12GD) | 28 466 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 AERO OC V2 12G (GV-N4070AERO OCV2-12G | 29 290 грн. |
Видеокарта NVIDIA RTX4070 12GB Core: 2565MHz GV-N4070AERO OCV2-12GD | 27 289 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →