Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G (GV-N406TAERO OC-8GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G 8 ГБ / 2580 МГц16 ГБ / 2595 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G
Усі ціни 63 →Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G GV-N406TAERO OC-8GD | 19 499 грн. |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8192MB (GV-N406TAERO OC-8GD) GV-N406T | 19 509 грн. |
Відеокарта GF RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 Aero OC Gigabyte (GV-N406TAERO OC-8GD) | 18 689 грн. |
GIGABYTE GeForce RTX4060Ti 8Gb AERO OC GV-N406TAERO OC-8GD | 19 129 грн. |
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 AERO OC (GV-N406TAEROOC- | 21 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G
Ціни на Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 8G | від 17 993 грн. | 64 пропозиції | ||
Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti AERO OC 16G | від 20 655 грн. | 51 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →