Каструля Gusto GT-T-120-B
439 грн. Купити! Каструля Gusto GT-T-120-BL, 4л (Хурделиця) 121408Болгарка.укрЗ нами 8 років (Житомир) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Gusto GT-T-120-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gusto GT-T-120-B
Ціни на Gusto GT-T-120-B |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-T-116-B | від 601 грн. | 1 пропозиція | ||
Gusto GT-T-118-B | від 391 грн. | 11 пропозицій | ||
Gusto GT-T-120-B | від 439 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →