Змішувач Haiba Cosmos 001 HB0043
Haiba Cosmos 001 HB0043 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Cosmos 001 HB0043
Усі ціни 15 →Змішувач для умивальника однозахватний HAIBA COSMOS 001 хром латунь HB0043 | 1 560 грн. |
Змішувач для умивальника HAIBA COSMOS 001 HB0043 | 1 560 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba COSMOS 001 (HB0043) | 1 560 грн. |
Змішувач для умивальника HAIBA COSMOS 001 матовий (HB0042) | 1 373 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HAIBA Cosmos 001 матовий хром латун | 1 373 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →