Змішувач Haiba Daniel 001 HB1010
Haiba Daniel 001 HB1010 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Daniel 001 HB1010
Усі ціни 12 →Кран для умивальника одновентильний HAIBA Daniel хром латунь HB1010 | 1 262 грн. |
Haiba Смеситель для раковины Haiba DANIEL 001 (HB1010) | 1 262 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba DANIEL 001 HB1010 | 1 262 грн. |
Змішувач для умивальника Haiba DANIEL 001 (HB1010) | 1 262 грн. |
Змішувач Для Умивальника Haiba Daniel 001 (Hb1010) | 1 262 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →