Змішувач Haiba Alaska 006 HB0014
Фото 4 |
Haiba Alaska 006 HB0014 |
|
Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Alaska 006 HB0014
Усі ціни 13 →Змішувач для ванної однозахватний із довгим виливом HAIBA ALASKA 006 хром | 4 158 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba ALASKA 006 (HB0014) | 4 158 грн. |
Змішувач для ванни Haiba ALASKA 006 (HB0014) | 4 158 грн. |
Змішувач для ванни Haiba Alaska 006 (HB0014) | 4 158 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →