Змішувач Haiba Dominox 275 HB0090
Haiba Dominox 275 HB0090 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Dominox 275 HB0090
Усі ціни 23 →Змішувач для кухні двовентильний HAIBA Dominox 275 хром латунь HB0091 | 1 227 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba DOMINOX 275 (HB0091) | 1 227 грн. |
Змішувач для кухні Haiba DOMINOX 275 HB0091 | 1 227 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Dominox 275 (Hb0091) | 1 227 грн. |
Змішувач для кухні двовентильний HAIBA Dominox 275 хром латунь HB0090 | 1 158 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →