Змішувач Haiba Focus 018 HB0132
Haiba Focus 018 HB0132 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Focus 018 HB0132
Усі ціни 26 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA FOCUS 018 матовий хром латунь HB0130 | 1 560 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba FOCUS 018 матовый (HB0130) | 1 560 грн. |
Змішувач для кухні Haiba FOCUS 018 HB0130 | 1 560 грн. |
Змішувач для кухні Haiba FOCUS 018 (HB0132) | 1 726 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний HAIBA FOCUS 018 хром латунь HB0132 | 1 726 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →