Змішувач Haiba Mega 143 HB0287
Haiba Mega 143 HB0287 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Mega 143 HB0287
Усі ціни 10 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом HAIBA MEGA 143 хром ла | 2 010 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MEGA 143 HB0287 | 2 010 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba MEGA 143 (HB0287) | 2 010 грн. |
Змішувач для ванни Haiba MEGA 143 (HB0287) | 2 010 грн. |
Змішувач Для Ванни Haiba Mega 143 (Hb0287) | 2 010 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →