Душовий набір Hansgrohe Crometta Vario 27813400
Фото 4 |
Hansgrohe Crometta Vario 27813400 |
|
Тип струменя можна переключити з допомогою обертового душового диска. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Кут нахилу лійки може змінюватися до 45°
З боку душа є упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга. Настінні хромовані кріплення з пластику
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta Vario 27813400
Душовий набір Hansgrohe Crometta Vario 90 та термостат Ecostat 1001CL, біл | 12 595 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Crometta Vario 90 та термостат Ecostat 1001CL (278 | 12 595 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Crometta Vario 27813400 с термостатом Ecostat 1001 CL | 12 595 грн. |
Душовий набір Hansgrohe Crometta Vario 90 та термостат Ecostat 1001CL, біл | 12 595 грн. |
Комплект душовий набір Hansgrohe Crometta Vario 0.90 та термостат Ecostat | 12 595 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →