Душовий набір Hansgrohe Crometta Vario 26555400
Фото 4 |
Hansgrohe Crometta Vario 26555400 |
|
Тип струменя можна переключити з допомогою обертового душового диска. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Кут нахилу лійки може змінюватися до 45°
З боку душа є упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга. Настінні хромовані кріплення з пластику
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta Vario 26555400
Усі ціни 9 →Душовий гарнітур Hansgrohe Crometta Vario Green 65 хром/білий 26555400 | 2 588 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Crometta Vario Green 65 хром/білий 26555400 | 1 990 грн. |
Душовий набір HANSGROHE Crometta Vario Green із ручною лійкою, шлангом та | 2 588 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Crometta Vario Green 65 білий/хром 26555400 | 2 588 грн. |
Душовий набір HANSGROHE CROMETTA VARIO GREEN / 65см / білий / хром (265554 | 2 588 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →