Змішувач Hansgrohe Novus 71065000
Відео 1Фото 3 |
Hansgrohe Novus 71065000 |
|
Додатково може комплектуватися внутрішнім блоком для змішування.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Novus 71065000
Усі ціни 18 →Hansgrohe Hansgrohe Novus 71065000 | 5 893 грн. |
Змішувач прихованого монтажу HANSGROHE Novus хром латунь 150мм 71065000+01 | 7 218 грн. |
Змішувач для душу прихованого монтажу Hansgrohe NOVUS (71065000) 71065000 | 3 598 грн. |
Смеситель для душа Hansgrohe Novus + скрытая часть iBox universal (7106500 | 6 384 грн. |
Змішувач одноважільний для душу Hansgrohe Novus (71065000) 71065000 | 5 893 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →