Ручна лійка Hansgrohe Pulsify S 105 Green 24121000
Відео 1Фото 6 |
Hansgrohe Pulsify S 105 Green 24121000 |
|
Різьбове з'єднання-G 1/2".
Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify S 105 Green 24121000
Усі ціни 18 →Лійка для душу Hansgrohe Pulsify EcoSmart Green (колір - білий матовий), 1 | 1 910 грн. |
Душова лійка HANSGROHE Pulsify Green 24121670 однорежимна 105мм пластикова | 1 940 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Pulsify S 1jet Green чорний матовий (24121670) 241216 | 1 940 грн. |
Hansgrohe Ручний душ Pulsify 105 1jet Green/EcoSmart Matt White (24121700) | 1 940 грн. |
Ручний душ Pulsify 105 1jet Green/EcoSmart Matt White (24121700) 24121700 | 1 940 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →