Душовий набір Hansgrohe Pulsify Select S 105 Relaxation EcoSmart 24161000
Фото 5 |
Hansgrohe Pulsify Select S 105 Relaxation EcoSmart 24161000 стійка 669 ммстійка 959 мм |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Різьбове з'єднання: G 1/2". З боку ручного душа є завзятий підшипник, що запобігає перекручуванню душового шланга. Хромовані настінні кріплення з пластику.
Мінімальний тиск води: 1.2 бар
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify Select S 105 Relaxation EcoSmart 24161000
Усі ціни 16 →Душовий набір Hansgrohe Pulsify EcoSmart хром 24161000 | 5 347 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Pulsify EcoSmart 9 л/хв (колір - білий матовий) | 7 363 грн. |
Душовий набір HANSGROHE Pulsify Select Relaxation EcoSmart 24161000 із руч | 5 347 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Pulsify Select S 3jet Relaxation (24161000) 241 | 5 347 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Vernis Pulsify Select EcoSmart 650 мм хром 2416 | 5 347 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Hansgrohe Pulsify Select S 105 Relaxation EcoSmart 24161000
Ціни на Hansgrohe Pulsify Select S 105 Relaxation EcoSmart 24161000 |
---|---|---|---|---|
Hansgrohe Pulsify Select S 105 Relaxation EcoSmart 24161000 | від 4 440 грн. | 16 пропозицій | ||
Hansgrohe Pulsify Select S 105 Relaxation EcoSmart 24171000 | від 6 093 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →