Душова система Hansgrohe Raindance E Showerpipe 300 EcoSmart 27362000
Відео 1Фото 2 |
Hansgrohe Raindance E Showerpipe 300 EcoSmart 27362000 |
|
Поверхня полички зроблена з анодованого алюмінію.
Регульований обмежувач температури гарячої води. Неможливо одночасно користуватися двома лійками (верхньої і ручної).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance E Showerpipe 300 EcoSmart 27362000
Усі ціни 12 →Душова система з термостатом Hansgrohe Raindance E Showerpipe EcoSmart 300 | 80 247 грн. |
Душова система із термостатом HANSGROHE Raindance E EcoSmart із верхнім ду | 80 247 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance E Showerpipe 300 EcoSmart (27362000) 27 | 80 247 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance E 300 1jet Showerpipe 350 ST з термоста | 80 247 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Raindance E Showerpipe 350 1jet с душевой штангой 2736 | 80 247 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →