Душова система Hansgrohe Raindance Select S 240 Showerpipe 27115000
Hansgrohe Raindance Select S 240 Showerpipe 27115000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select S 240 Showerpipe 27115000
Усі ціни 6 →Душова система Hansgrohe Raindance Select Showerpipe 240 27115000 | 50 203 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance Select 240 Showerpipe 27115000 | 49 463 грн. |
Душова система Hansgrohe Raindance Select 240 Showerpipe (27115000) 271150 | 50 203 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select 240 Showerpipe 27115000 | 50 203 грн. |
Душевая система Hansgrohe Raindance Select S 240 Showerpipe 27115000 | 50 203 грн. |
Hansgrohe Душова система з Термостатом Raindance Select S 240 Showerpipe ( | 50 203 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select S 240 Showerpipe 27115000:
- Регульований кут встановлення верхнього душу
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →