Верхній душ Hansgrohe Rainfinity 500 26243000
Фото 15 |
Hansgrohe Rainfinity 500 26243000 |
|
Душові форсунки розташовані в ряд у металевому корпусі з вбудованою полицею, довжиною 502 мм, шириною 80 мм. Скляна полиця шириною 50 см забезпечує багато місця для душового приладдя.
Можна використовувати як бічний душ, закріплений на стіні на будь-якій висоті, або як верхній душ у звичайному положенні. Керується за допомогою термостатичного змішувача RainSelect.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rainfinity 500 26243000
Усі ціни 36 →Бічний душ 500 з душовою полицею Hansgrohe Rainfinity, 1 тип струменя (кол | 35 114 грн. |
Бічний душ Hansgrohe Rainfinity 500 1jet з душовою полицею, Matt White (26 | 35 114 грн. |
Бічний масажний душ HANSGROHE Rainfinity латунний чорний 26243670 | 35 114 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Rainfinity 500 (26243700) 26243700 | 35 114 грн. |
Бічний душ з полицею Hansgrohe 500 1jet (26243700) 26243700 | 35 114 грн. |
ще 20 пропозицій
Душові форсунки розташовані в ряд у металевому корпусі з вбудованою полицею, довжиною 500 мм, шириною 80 мм: ексклюзивна безпечна скляна поверхня шириною 50 см забезпечує багато місця для всіх звичайних туалетно-косметичних засобів для душу.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →