Верхній душ Hansgrohe Rainmaker Select 460 24013400
Фото 3 |
Hansgrohe Rainmaker Select 460 24013400 |
|
Легкоочищаємий душовий диск. Матеріал душового диска: безпечне скло. Верхній душ з технологією EcoSmart, завдяки якій витрата води на 60% менше
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rainmaker Select 460 24013400
Усі ціни 7 →Верхній душ HANSGROHE RAINMAKER SELECT 24013400 | 96 471 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Rainmaker Select (24013400) 24013400 | 95 044 грн. |
Верхній душ HANSGROHE RAINMAKER SELECT 460 / білий / хром (24013400) | 96 471 грн. |
Hansgrohe Rainmaker Select Ecosmart Deszczownica 460x270 z ramieniem sufit | 65 120 грн. |
Hansgrohe Rainmaker Select Ecosmart Deszczownica 460x270 z ramieniem sufit | 66 748 грн. |
Hansgrohe Rainmaker Select 460 1et EcoSmart 24013400 | 96 471 грн. |
Hansgrohe Rainmaker Select Ecosmart Deszczownica 460x270 z ramieniem sufit | 68 376 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →