Верхній душ Hansgrohe Pulsify S 260 EcoSmart 24151000
Відео 3Фото 9 |
Hansgrohe Pulsify S 260 EcoSmart 24151000 |
|
Знімний душовий диск для легкого чищення верхнього душу.
Окремо необхідно придбати внутрішній монтажний блок iBox universal (арт. 01800180).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify S 260 EcoSmart 24151000
Усі ціни 21 →Верхній душ Hansgrohe Pulsify EcoSmart чорний матовий 24151670 | 34 353 грн. |
Верхній душ Ø 260 мм Hansgrohe Pulsify EcoSmart, 2 види струменя (колір - | 33 844 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Pulsify S 260 2jet EcoSmart (24151000) 24151000 | 26 425 грн. |
Hansgrohe Верхній душ Pulsify 260 2jet EcoSmart з тримачем Chrome (2415100 | 26 425 грн. |
Hansgrohe Pulsify 260 2Jet Ecosmart Czarny Mat 24151670 | 26 520 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →