Верхній душ Hansgrohe Rainmaker Select 24003400
Фото 6 |
Hansgrohe Rainmaker Select 24003400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Rainmaker Select 24003400
Усі ціни 19 →ВЕРХНІЙ ДУШ HANSGROHE RAINMAKER SELECT 1JET 460 ММ 24003600 | 96 471 грн. |
Верхній душ, Rainmaker Select 460 1jet, білий/хром (24003400) 24003400 | 95 044 грн. |
Верхній душ із кронштейном HANSGROHE Rainmaker Select 466x270мм латунний ч | 96 471 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Rainmaker Select 460 чорний-хром (24003600) 24003600 | 96 471 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Rainmaker Select 460 24003600 | 96 471 грн. |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Rainmaker Select 24003400:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean )
- Різьбове з'єднання — 1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →