Верхній душ Hansgrohe Raindance Rainfall 180 28433000
Фото 10 |
Hansgrohe Raindance Rainfall 180 28433000 |
|
Матеріал душового диска: метал
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Rainfall 180 28433000
Усі ціни 16 →Верхній душ Hansgrohe Raindance Rainfall (28433400) 28433400 | 76 779 грн. |
Верхній душ із кронштейном HANSGROHE Raindance Rainfall 445x214мм латунний | 77 934 грн. |
Hansgrohe Верхній душ Raindance Rainfall 180 2jet хромований білий (284334 | 76 779 грн. |
Верхній душ Hansgrohe Raindance Rainfall 180 2jet (28433000) 28433000 | 77 934 грн. |
Верхний душ Hansgrohe Raindance Rainfall 180 2jet хром 28433000 | 77 934 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →