Бойлер Hotpoint-Ariston PERLA 15U PL EU
Hotpoint-Ariston PERLA 15U PL EU |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston PERLA 15U PL EU
Водонагреватель Ariston PERLA 15U PL EU 3100468 | 4 200 грн. |
Бойлер електричний Ariston PERLA 15U PL EU 35765 | 4 001 грн. |
Бойлер електричний Ariston Perla 15U PL EU | 4 200 грн. |
Модификації Hotpoint-Ariston PERLA 15U PL EU
Ціни на Hotpoint-Ariston PERLA 15U PL EU |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston PERLA 10U PL EU | від 3 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston PERLA 10 PL EU | від 3 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston PERLA 15U PL EU | від 4 001 грн. | 3 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston PERLA 15 PL EU | від 4 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Hotpoint-Ariston PERLA 30 PL EU | від 4 900 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →