Процесор Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700 OEM (CM8071504820817)
Відео 13Фото 4 | Очікується у продажу 31 269 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1700; Кількість ядер (cores): 20; Performance (cores): 8; Efficient (cores): 12; Кількість потоків (threads): 28; Performance-core Base (ГГц): 2.1; Efficient-core Base (ГГц): 1.5; Модель IGP: UHD Graphics 770; Підтримка PCI Express: 5.0; |
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
27 листопада 2023, 00:35
Коли буде підтримка DDR4 вище 3200МГц? #
Існує пам'ять DDR4 3600МГц і вище. Якого покоління потрібно дочекатися процесора, щоб підтримував пам'ять DDR4 на частотах вище 3200?
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Raptor Lake Refresh
Ціни на Intel Core i7 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700 BOX | від 17 747 грн. | 32 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F BOX | від 16 415 грн. | 37 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700K BOX | від 17 415 грн. | 34 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF BOX | від 16 749 грн. | 40 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF OEM | від 21 280 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700T OEM | від 20 760 грн. | 4 пропозиції |