Процесор Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF BOX
Відео 13Фото 4 |
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF BOX |
|
Збільшено кількість енергоефективних ядер (E-core) до 12. Частоти для P-core підвищено на 200 Гц до 5.5 ГГц, а також на 100 МГц для E-core порівняно з попереднім поколінням.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF BOX
Усі ціни 35 →Intel Core i7-14700KF 3.4(5.6)GHz 33MB s1700 Box (BX8071514700KF) BX807151 | 18 899 грн. |
Процесор INTEL Core i7-14700KF (20C(8P+12E), up 5.6GHz, 33MB, LGA1700) U-B | 19 299 грн. |
Процесор Intel Core i7 14700KF 3.4GHz (33MB, Raptor Lake Refresh, 125W, S1 | 17 636 грн. |
Intel Core i7 14700KF (BX8071514700KF) Ua | 18 122 грн. |
Intel Core i7 14700KF (BX8071514700KF) Ua | 18 035 грн. |
ще 20 пропозицій
27 листопада 2023, 00:35
Коли буде підтримка DDR4 вище 3200МГц? #
Існує пам'ять DDR4 3600МГц і вище. Якого покоління потрібно дочекатися процесора, щоб підтримував пам'ять DDR4 на частотах вище 3200?
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Raptor Lake Refresh
Ціни на Intel Core i7 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700 BOX | від 17 747 грн. | 32 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F BOX | від 16 603 грн. | 35 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700K BOX | від 17 415 грн. | 32 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF BOX | від 16 749 грн. | 35 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF OEM | від 21 280 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700T OEM | від 20 760 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →