Процесор Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF OEM (CM8071504820722)
Відео 13Фото 4 |
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF OEM |
|
Збільшено кількість енергоефективних ядер (E-core) до 12. Частоти для P-core підвищено на 200 Гц до 5.5 ГГц, а також на 100 МГц для E-core порівняно з попереднім поколінням.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF OEM
Процесор Intel Procesor Core i7-14700KF, 3.4 GHz, 33 MB, OEM (CM8071504820 | 21 812 грн. |
Intel Procesor Core i7-14700KF, 3.4 GHz, 33 MB, OEM (CM8071504820722) | 21 280 грн. |
Intel Procesor Core i7-14700KF, 3.4 GHz, 33 MB, OEM (CM8071504820722) | 21 812 грн. |
Intel Procesor Core i7-14700KF, 3.4 GHz, 33 MB, OEM (CM8071504820722) | 22 344 грн. |
27 листопада 2023, 00:35
Коли буде підтримка DDR4 вище 3200МГц? #
Існує пам'ять DDR4 3600МГц і вище. Якого покоління потрібно дочекатися процесора, щоб підтримував пам'ять DDR4 на частотах вище 3200?
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Raptor Lake Refresh
Ціни на Intel Core i7 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700 BOX | від 17 747 грн. | 32 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F BOX | від 16 415 грн. | 36 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700K BOX | від 17 415 грн. | 34 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF BOX | від 16 749 грн. | 39 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF OEM | від 21 280 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700T OEM | від 20 760 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →