Процесор Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F BOX
Відео 13Фото 4 |
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F BOX
Усі ціни 35 →Процесор Intel Core i7 14700F 2.1GHz (33MB, Raptor Lake Refresh, 65W, S170 | 16 753 грн. |
Процессор Intel Core i7-14700F 20C/28T 2.1GHz 33Mb LGA1700 65W w/o graphic | 17 537 грн. |
Процесор Intel Core i7-14700F (BX8071514700F) | 16 739 грн. |
Intel Core i7-14700F (BX8071514700F) Ua | 17 131 грн. |
Процесор INTEL Core i7-14700F 20C/28T 2.1GHz 33Mb LGA1700 65W w/o graphics | 17 537 грн. |
ще 20 пропозицій
27 листопада 2023, 00:35
Коли буде підтримка DDR4 вище 3200МГц? #
Існує пам'ять DDR4 3600МГц і вище. Якого покоління потрібно дочекатися процесора, щоб підтримував пам'ять DDR4 на частотах вище 3200?
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Raptor Lake Refresh
Ціни на Intel Core i7 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700 BOX | від 17 747 грн. | 33 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700F BOX | від 16 603 грн. | 35 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700K BOX | від 17 415 грн. | 32 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF BOX | від 16 749 грн. | 35 пропозицій | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700KF OEM | від 21 280 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Raptor Lake Refresh 14700T OEM | від 20 760 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →