Процесор Intel Core i3 Kaby Lake i3-7100 OEM (CM8067703014612)
Відео 2Фото 2 |
Intel Core i3 Kaby Lake i3-7100 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i3 Kaby Lake i3-7100 OEM
Процессор Intel Core i3-7100 CM8067703014612 | 3 120 грн. |
Процесор Intel Core i3-7100 3.9GHz/8GT/s/3MB s1151, tray | 1 680 грн. |
Процесор Intel Core i3-7100 3.90GHz/3MB/8GT/s (SR35C) s1151, tray | 2 516 грн. |
0 1 2 1 |
непоганий процесор продуктивність поки немає alex bur: користуюся Intel i3-7100 BOX кілька місяців |
неберіть лутше візьміть райзен будь-який я як користувач цього процесора користуюся 2 роки процесор норм але ціна його невиправдана мах 2000грн дуже мало те що інтел випустили новий сокет 1151v2 і процесори не взаємозамінні VadosYT: користуюся Intel i3-7100 BOX більше року |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Рекомендуємо