Процесор Intel Core i7 Skylake i7-6700K BOX (BX80662I76700K)
Відео 12Фото 2 |
Intel Core i7 Skylake i7-6700K BOX |
|
Сімейство 4-х ядерних процесорів на основі мікроархітектури Intel Core 6-го покоління з підтримкою технології Intel Hyper-Threading (HT). Ця технологія дозволяє кожному фізичній ядру обробляти два потоку обчислень, що помітно збільшує виконання завдань, оптимізованих під багатопотоковість. З урахуванням повсюдного впровадження паралельних алгоритмів, ці моделі є відмінним вибором для високопродуктивного домашнього персонального комп'ютера загального призначення або потужної ігрової станції.
Завдяки високій продуктивності в завданнях рендеринга, кодування відео у форматах високих роздільних здатностей, обробки/шифрування великих масивів даних, а також в інженерних системах автоматизованого проєктування процесори Intel Core i7 Skylake будуть хорошим вибором для робочих станцій початкового і середнього рівня. Моделі цього сімейства оснащені процесорним роз'ємом LGA1151 і мають високий ступінь сумісності з наявними широким асортиментом материнських плат.
Підтримують роботу з пам'яттю стандарту DDR4-2133 і DDR3-1600. Причому максимально можливий об'єм модулів пам'яті DDR4 в 4-х слотової конфігурації може досягати 64 Гб. Процесори лінійки оснащені інтегрованим відеоядром Intel HD Graphics 530, яке успішно справляється з обробкою мультимедійного контенту стандарту Ultra HD і сумісно з DirectX12/OpenGL 4.4. Завдяки технологічному процесу з нормами 14 нм показують високу енергоефективність.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
4 1 9 29 |
Навіть не знаю до чого тут чіплятися. Хіба з виходом 10-го покоління ці стали вже непотрібні. Хіба що збирати б/в складання. А так процесор дуже задоволений. Те, що й очікував, навіть більше. Не знаю про які там пишуть 90 градусів за рік. Нічого такого немає, процесор працює щодня по 10-12 годин у програмах, з них 3-4 години в іграх. І так уже 4 роки. Жодних 90 градусів навіть близько не було. Навіть у стрес тесті показував 60 градусів. Працює безвідмовно. Низька температура. Немає Alexander Andrusik: користуюся Intel i7-6700 BOX більше року |
Модификації Intel Core i7 Skylake
Ціни на Intel Core i7 Skylake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Skylake i7-6700 BOX | від 3 650 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Skylake i7-6700 OEM | від 4 450 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Skylake i7-6700K BOX | від 4 250 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Skylake i7-6700K OEM | від 4 580 грн. | 2 пропозиції |