Процесор Intel Xeon E Rocket Lake E-2336 OEM (CM8070804495816)
Відео 1Фото 2 |
Intel Xeon E Rocket Lake E-2336 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon E Rocket Lake E-2336 OEM
Усі ціни 11 →Процесор Intel Xeon E-2336 (CM8070804495816) | 18 629 грн. |
Процесор INTEL Xeon E-2336 (6C/12T, 2.9-4.8 GHz, 12MB, LGA1200) Tray (CM80 | 18 000 грн. |
Intel Xeon E-2336 (CM8070804495816) Tray | 17 862 грн. |
Процессор серверный INTEL Xeon E-2336 6C/12T/2.90GHz/12MB/FCLGA1200/TRAY ( | 18 089 грн. |
Intel Xeon E-2336 (CM8070804495816) CM8070804495816 | 16 743 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon E Rocket Lake
Ціни на Intel Xeon E Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E Rocket Lake E-2324G OEM | від 13 935 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2334 OEM | від 14 552 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2336 OEM | від 15 960 грн. | 11 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2356G OEM | від 17 859 грн. | 11 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2374G BOX | від 18 496 грн. | 9 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2378 OEM | від 22 760 грн. | 9 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2378G OEM | від 26 975 грн. | 10 пропозицій | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2386G OEM | від 28 616 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Xeon E Rocket Lake E-2388G OEM | від 30 375 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →