Процесор Intel Xeon E3 v3 E3-1225 v3
Відео 4 |
Intel Xeon E3 v3 E3-1225 v3 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Xeon E3 v3 E3-1225 v3
Процесор Intel Xeon E3-1225V3 3.2Ghz (CM8064601466507) | 14 391 грн. |
Intel Xeon E3-1225V3 3.2Ghz (CM8064601466507) | 14 040 грн. |
Intel Xeon E3-1225V3 3.2Ghz (CM8064601466507) | 14 391 грн. |
Intel Xeon E3-1225V3 3.2Ghz (CM8064601466507) | 14 742 грн. |
Відеоогляди
Модификації Intel Xeon E3 v3
Ціни на Intel Xeon E3 v3 |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon E3 v3 E3-1220 v3 | від 1 285 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E3 v3 E3-1225 v3 | від 14 040 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Xeon E3 v3 E3-1226 v3 | від 1 009 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Xeon E3 v3 E3-1270 v3 | від 1 499 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо