Процесор Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX
Відео 47 |
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX
Усі ціни 19 →Процесор Intel Core i5-11500 (BX8070811500) | 8 304 грн. |
Процесор Intel Core i5-11500 (BX8070811500) | 7 345 грн. |
Intel Core i5-11500 (BX8070811500) Ua | 7 245 грн. |
Intel Core i5-11500 (BX8070811500) Ua | 7 369 грн. |
Процесор Intel Core i5-11500 (BX8070811500) Core i5-11500 (BX8070811500) | 7 988 грн. |
ще 14 пропозицій
0 1 1 10 |
Продуктивність У характеристиках 65 ват, на ділі 160 ват. Blue Dragon: користуюся Intel i5-11400F BOX кілька місяців |
Вартість/продуктивність Для видачі потенціалу потрібна потужна башта VladPod: користуюся Intel i5-11400F BOX менше місяця |
Брав 08.2021, за 6к грн. У той час був вигідніший ніж 3600х навіть якщо рахувати з материнською платою. Мені після фуфіків зв'язуватися знову з АМД не хотілося. Холодний із простеньким Gammaxx GTE V2.
Швидкодія топ, собі не знайшов завдань, щоб доплатити за і7. Платформа на ньому була вигідніша за райзен. Вставив і забув (звучить як прикол, але реально це так, згодом хочеш отримувати задоволення від комп'ютера, а не сидіти вечорами в біосі, виграючи кілька мегагерц і ганяти аїду) Немає Давид Скрябин: користуюся Intel i5-11400F BOX більше року |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Показано 3 із 27 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i5 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 BOX | від 5 327 грн. | 64 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM | від 5 091 грн. | 31 пропозиція | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F BOX | від 4 625 грн. | 61 пропозиція | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F OEM | від 3 929 грн. | 25 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400T OEM | від 10 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX | від 5 843 грн. | 19 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 OEM | від 5 969 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 BOX | від 6 550 грн. | 14 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 OEM | від 5 770 грн. | 24 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K BOX | від 8 118 грн. | 42 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF BOX | від 6 343 грн. | 19 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF OEM | від 7 831 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K OEM | від 5 868 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Материнка із сокетом В560
Камінь дуже добрий. Але в мене вежа 200ват, я в біосі розлочив споживання праці. При навантаженні 150-170ват.
Раджу брати.