Процесор Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM (CM8070804497015)
Відео 47 |
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM
Усі ціни 29 →Процесор Intel Core i5 11400 2.6GHz (12MB, Rocket Lake, 65W, S1200) Tray ( | 5 415 грн. |
Intel Core i5-11400 (CM8070804497015) | 5 526 грн. |
Intel Core i5-11400 (CM8070804497015) | 5 488 грн. |
Процессор Intel Core i5 (lga1200) i5-11400, Tray, 6x2.6 GHz (Turbo Boost 4 | 5 627 грн. |
Процессор Intel Core i5 11400 2.6GHz 12MB Tray (CM8070804497015) CM8070804 | 5 371 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 1 10 |
Продуктивність У характеристиках 65 ват, на ділі 160 ват. Blue Dragon: користуюся Intel i5-11400F BOX кілька місяців |
Вартість/продуктивність Для видачі потенціалу потрібна потужна башта VladPod: користуюся Intel i5-11400F BOX менше місяця |
Брав 08.2021, за 6к грн. У той час був вигідніший ніж 3600х навіть якщо рахувати з материнською платою. Мені після фуфіків зв'язуватися знову з АМД не хотілося. Холодний із простеньким Gammaxx GTE V2.
Швидкодія топ, собі не знайшов завдань, щоб доплатити за і7. Платформа на ньому була вигідніша за райзен. Вставив і забув (звучить як прикол, але реально це так, згодом хочеш отримувати задоволення від комп'ютера, а не сидіти вечорами в біосі, виграючи кілька мегагерц і ганяти аїду) Немає Давид Скрябин: користуюся Intel i5-11400F BOX більше року |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
24 січня 2022, 01:36
Какая частота, температуры и TDP? #
У кого такой проц к вам вопрос - какие частоты держит на постоянку в стресс тестах? И какая у вас материнка и охлаждение?
Поставил его на материнку ASROCK B560M-ITX/AC так частоты в стресс тестах по всем ядрам 3.3, греется до 65, а TDP поставил 100, больше на материнке не ставиться. До него стоял 10400 так тот держал 4.1-4.2 при заявленных 4.3.
Этот не хочет работать на своих 4.4 и тупо на гигагерц ниже. Не могу понять то ли у меня брак то ли надо покупать другую материнку.
24 листопада 2021, 14:08
Максимальная частота памяти #
проц 11400 без индексов
Какую максимальную частоту памяти можно запустить с этим процессором? Материнка, допустим, топовая.
23 листопада 2021, 13:23
Смогу ли я играть? #
Смогу ли я играть игры без видеокарты на этом процессоре?
Показано 3 із 27 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i5 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 BOX | від 5 327 грн. | 63 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM | від 5 091 грн. | 29 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F BOX | від 4 625 грн. | 60 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F OEM | від 3 965 грн. | 25 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400T OEM | від 10 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX | від 5 843 грн. | 18 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 OEM | від 5 969 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 BOX | від 6 550 грн. | 13 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 OEM | від 5 770 грн. | 22 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K BOX | від 8 118 грн. | 41 пропозиція | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF BOX | від 6 343 грн. | 18 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF OEM | від 7 831 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K OEM | від 5 955 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Материнка із сокетом В560
Камінь дуже добрий. Але в мене вежа 200ват, я в біосі розлочив споживання праці. При навантаженні 150-170ват.
Раджу брати.