Процесор Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 OEM (CM8071504820605)
Відео 14Фото 4 | Очікується у продажу 34 146 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1700; Кількість ядер (cores): 24; Performance (cores): 8; Efficient (cores): 16; Кількість потоків (threads): 32; Performance-core Base (ГГц): 2; Efficient-core Base (ГГц): 1.5; Модель IGP: UHD Graphics 770; Підтримка PCI Express: 5.0; |
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i9 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i9 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 BOX | від 23 592 грн. | 24 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F BOX | від 17 559 грн. | 33 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F OEM | від 26 920 грн. | 10 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K BOX | від 18 272 грн. | 32 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF BOX | від 20 250 грн. | 29 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF OEM | від 17 250 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K OEM | від 27 560 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KS BOX | від 19 656 грн. | 44 пропозиції | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900T OEM | від 30 280 грн. | 4 пропозиції |